Областной вебинар «Система работы с одаренными обучающимися в условиях современной школы»

2022 жылдың 18 қарашасында "Қазіргі мектеп жағдайында дарынды оқушылармен жұмыс жүйесі" атты облыстық вебинар өтті. Қамысты ауданының Краснооктябрь жалпы білім беретін мектебінің педагогикалық ұжымы дарынды балалармен жұмыс істеу тәжірибелерімен бөлісті. Мектеп мұғалімдері өз баяндамаларында келесі мәселелерге тоқталды:
Білім алушыларды биология және химия пәні бойынша зияткерлік конкурстар мен олимпиадаларға дайындау кезінде қолданылатын әдістер (Лефранк Н.И., химия және биология пәнінің мұғалімі);
Бастауыш сынып оқушыларында зерттеу дағдылары қалыптастыру, әдістер мен жобалары (Аманбаева О.В., - бастауыш сынып мұғалімі);
Физика сабақтарында дарындылықты дамыту және оқушылардың танымдық белсенділігін арттыру құралы ретінде дәстүрлі емес жұмыс түрлері (Дарчиева М.В., - физика пәнінің мұғалімі);
Дарынды оқушылармен жұмыс істеудің инновациялық тиімді әдіс – тәсілдері (Абеуова Г.К., - бастауыш сынып мұғалімі); Вебинар соңында гугл ссылка ұсынылып, вебинар тақырыбы өзекті және танымды болды. Вебинар тыңдаушылары педагогтерға тамаша, қызықты, жан-жақты бағдарламасы үшін алғыстарын білдірді.
18 ноября 2022 года состоялся областной вебинар "Система работы с одаренными обучающимися в условиях современной школы". Педагогический коллектив Краснооктябрьской общеобразовательной школы Камыстинского района поделился опытом работы с одаренными детьми. Учителя школы в своих докладах затронули следующие вопросы:
Методы и приемы, используемые при подготовке обучающихся к интеллектуальным конкурсам и олимпиадам по биологии (Лефранк Н. И., учитель химии и биологии);
Метод проектов как средство формирования исследовательских умений и навыков к младших школьников (Аманбаева О. В., - учитель начальных классов);
Нетрадиционные формы работы на уроках физики как средство развития одаренности и активизации познавательной деятельности школьников у (Дарчиева М. В., - учитель физики);
Инновационно эффективные методы и приемы работы с одаренными учащимися (Абеуова Г. К., - учитель начальных классов);
Слушатели вебинара поблагодарили педагогов за прекрасную, интересную, разноплановую программу. Тема вебинара была актуальна и познавательна.